Amasya
0532 441 27 05
bilgi@camvadi.com

Taşova Çam Vadi Tesisleri

En İyi Organizasyon

Taşova Çam Vadi Tesisleri

Çam Vadi Organizasyon Taşova

Çam ağaçları öncelikli olarak güzel kokusuyla ünlüdür. Kimi insanlar kokusunu almak üzere çamı ezerler.Çok az sayıda insanda çam reçinesinin alerji yaptığı ve kokusunun astım krizine yol açtığı bilinirdi. Aynı zamanda da kimi alternatif tıpla tedavi şekillerinde ve astım tedavilerinde kullanılır.

TESISIMIZ HAKKINDA
Tesisimizde 150 araç aynı anda park edebilir otopark alanımız mevcuttur. 300 kişi alabilir kapalı alanımız, 2500 kişi alabilir yeşil ırmağın kenarında açık Çamlık bahçe bölümümüz,2500 kişi alabilir Piknik alanımız ,100 kişilik çadır kamp alanımız, 70 kişi konaklayabilir Bungalov Konaklama evlerimiz,  4 wc, 2 adet mescid Kır Düğünü İçin  1 Adet Açık 1 Adet Kapalı salonumuz Düğün, Nişan ,Sünnet, Kına  Organizasyonları İçin. Unlu Mamüller’i İçin 1 Adet Taş Fırın’ımız Mangal Keyfi İçin Uygun Barbükü Bölümlerimiz Günlük Et ve Yöresel Ürünlerin Satışı İçin Dizayn edilmiş alanlarımız Cafe Ve Restaurant’ımız  Siz değerli Misafirler’imize en iyi Hizmeti Vemek İçin ÇAM VADİ ORGANİZASYON Olarak AMASYA Taşova’da Hizmetinizdeyiz Tesis’imiz alkolsüz olup aile yeridir. Siz Değerli misafirlerimizin rahatlığı için biz her şeyi düşündük çok uğraştık emek verdik, doğanın doğallığını bozmadık, doğayı seven – insanlar’ıda sever, stres sıkıntı ve yorgunluğunuzu atabileceğiniz birinci adresiniz Çam Vadi Taşova

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.