Amasya
0532 441 27 05
bilgi@camvadi.com

Çam Vadi Unlu Mamülleri

En İyi Organizasyon

Çam Vadi Unlu Mamülleri

  • Normal  Ekmek;
   Un, su, tuz, maya kullanılarak üretilmektedir. İnsan beslenmesi açısından çok önemli bir yere sahiptir.
   Ekmeğin bileşiminde kalsiyum, demir, magnezyum, fosfor gibi mineral maddeler de bulunmaktadır. Ekmekte bulunan %1, 5-2 civarındaki yağın önemli bir bölümünü linoleik asit oluşturmaktadır.
   Yapılan araştırmalarda insanların ihtiyaç duydukları kalorinin %50’sini, karbonhidratların %50’sini, B grubu vitaminlerin %50’sini, proteinin %30’unu, E vitamininin %75’ini normal ekmekten sağladıkları anlaşılmaktadır. Köy Ekmeği

TAM BUĞDAY EKMEĞİ

KÖY EKMEĞİ)
Doğal, Sağlıklı…

Çam Vadi Odun EkmeğiTam randımanlı buğday ununa, maya, tuz, su kullanılarak üretilmektedir.          Buğdayın %98’inden elde edilen tam buğday ununun ve kepeğin karışımıyla oluşan doğal köy ekmeğinin kalorisi düşük, sindirimi kolaydır. Uzun süre tok tutar. Alınan vitamin ve mineraller tamamen doğal ve besinsel lif içeriği yüksektir.

Sağlıklı Yaşam İçin…
Sağlığınız bizim için çok önemli felsefesini ilke edinen Çam vadi  Fırın, yeni ekmek çeşitleri üretmeye devam ediyor.
Çavdar taneleri köy değirmenlerinde öğütülerek un elde edilir. Çavdarın hiçbir      kısmı ayrılmadan tam çavdar unu yapılır.
Mineral ve vitamin olarak çok zengindir. Çam Vadi  Unlu Mamülleri  Taş Fırını       Odun Ateşin’de Ekmek

Çeşitleri Taşova Çöreği Simit Ve Unlu mamüller’i Çam Vadi Fırın olarak tek amacımız Ürünlerimizi her geçen gün geliştirmek için sürekli kendimizi yeniliyoruz.kaliteden ödün vermeden ürün çeşitliliğini arttırmaya önem veriyoruz.Sevgimizin eseri bu lezzetlere gelin sizde bir merhaba deyin. Damağınızda ve aklınızda tadı kalsın.Ürünlerimiz eşsiz lezzetinden özenle seçilen kaliteli, doğal ve          taze Un Ve Malzeme kullanmamızdan almaktadır. Çam Vadi Fırınımız Hiçbir katkı maddesi içermeyen ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.